background

Alternativní medicína v léčbě koní a malých zvířat se zaměřením na kožní problémy.

23.2.2019
10:0016:00

Aktuálně přizpůsobuji téma semináře tak, že se zaměřím na kožní problémy (letní vyrážky, citlivost na mouchy, citlivost na sluneční záření, letní podlomy a plísně kopyt). Teď je nejlepší čas, kdy tyto problémy pro další sezónu začít léčit.

Alternativní medicína plní nezastupitelnou roli v léčbě hlavně chronický chorob koní a malých zvířat. Do jejího spektra počítáme metody tradiční čínské medicíny, různé druhy masáží, bylinou léčbu, homeopatii, léčebnou gymnastiku, léčebnou dietu a užití například světla či magnetického pole a další metody.

Kurz si klade za cíl dát majitelům, chovatelů a dalším zájemcům přehled, která metoda je pro určité zdravotní potíže vhodná a co se s ní dá léčit. Poskytne jim úvod do možností alternativní terapie a může je i iniciovat k vlastnímu studiu a použití těchto léčebných prostředků. Řadu metod lze použít i preventivně k odvrácení možných zdravotních potíží a k předcházení zdravotních komplikací. V těchto případech jim poskytne návod, jak tyto alternativní postupy použít.

Cena kurzu  je  600 Kč  pokud je provedena nejpozději  do 7.5.2015

Po tomto datu je cena  o 20% vyšší.

Pro bezhotovostní platbu použijte  č.ú.  2400765175/2010, vedeného u Fio Banka a jako V.S. uveďte svoje telefonní číslo pro identifikaci platby.

Přihlášky posílejte mailem na symed@symed.cz a napište do ní své telefonní číslo.

Kurz se uskuteční v Centru Druid, Davídkova 24, Praha 8 – Libeň

Další informace na telefonu 603245117

This entry was posted in Kurzy, Zvířata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář