background

Jizvy a vrásky a co s nimi?

Jizvy byly vždy problémem. Nejsou jen estetickým nedostatkem, ale mají i různé další zdravotní dopady a to jak v poloze psychické (pocit nedokonalosti), tak v poloze zdravotní. Některé jizvy přetínají akupunkturní meridiány na povrchu těla a tím narušují činnost vnitřních orgánů. Na toto se často zapomíná a přitom zdravotní dopady mohou být veliké. Podobné to je s vráskami.

Problematické jsou hlavně jizvy keloidní (vyvýšené) a to jak ty po operacích, tak po úrazech a zvláště jizvy po popáleninách.

Bývají v nich aktivní ložiska, která dráždí a ovlivňují další orgány a případně i bolí. Problémem jsou i jizvy nehojící se, které mají původ v operacích nádorových onemocnění s jejich následném ozáření. Dochází k popálení tkáně radiokativními paprsky a jizva se pak nehojí nebo se rozpadá. U některých jizev je průvodním jevem podráždění periferních nervů v kůži a mohou být velmi bolestivé na dotek. Mohou to být i jizvy po akné, které narušují meridiány v obličejové části hlavy a v jejich průběhu i na zádech.

Naše Centrum Druid nabízí jak výrazné zlepšení hojení, vizuálního dopadu jizev a vrásek až po jejich odstranění, tak případnou diagnostiku a minimalizaci zdravotních potíží jizvami způsobené.

Kombinujeme metody pracující se světlem, teplem a tlakem a s dalšími metodami vycházejícími z druidských léčebných praktik a z tradiční čínské medicíny, jako jsou bylinné a homeopatické přípravky a éterické oleje. Ošetření jsou nebolestivá a neinvazivní, přesto vysoce účinná.

Objednávky a informace:
Centrum Druid, Davídkova 24, Praha 8.
gsm:  603245117
Mail:   symed@symed.cz

This entry was posted in Články, Lidé. Bookmark the permalink.

Napsat komentář