background

Kurz akupunktury pro kosmetičky.

9.10.2017
18:0021:00

Akupunktura jako jedna z pilířů tradiční čínské medicíny používá  metody známé stejně dlouhou jako ostatní léčebné metody do komplexu TČM zapojené. Je využitelná i v kosmetické praxi a má pro ni řadu výhod a nenahraditelné účinky.

 Pojem akupunktury je znám hlavně podle jehel, které se zavádějí do některých bodů na kůži, ale původně se užíval hlavně tlak na aktivní akupunkturní body a teplo hořícího pelyňku. Jehly přišly až daleko později. Původně se akupunktura blížila spíše masáži.

Jsou to právě kosmetičky, které pomocí speciálních masáží zlepšují trofiku kůže a napomáhají jejímu omlazení. K tomu je dnes moderní ovšem užívat řadu drahých technických pomůcek a přístrojů a přitom stačí šikovné prsty a cit v ruce, aby se vzhled pokožky výrazně zlepšil.

Do našich kurzů, které již mnoho let pořádám, už chodilo velké množství kosmetiček. Vždy ale přicházely s otázkou, zda pak mohou akupunkturu provozovat a zda jim v tom nebrání legislativa. S jehlami je to složitější a nechci se tady rozepisovat o legislativních zádrhelech, které ale jde nakonec odstranit. Daleko jednoduší je používat akupunkturu, jednoduché speciální pomůcky a přidružené techniky, které nenarušují integritu kůže a přitom mají stejný vynikající účinek, jako akupunkturní jehlování.

 

To naučit kosmetičky je základním kamenem našich kurzů. Ty pak mohou kosmetickou akupunkturu užít k zlepšení přirozeného vzhledu pokožky, vyhladit vrásky a některé jizvy. Akupunktura se tak stává bezpečnou a velmi účinnou alternativou kosmetické chirurgie. Jejich klientky se tak vyhnou chirurgickým zákrokům, dermabrazi, kolagenovým injekcím a ušetří za velké množství chemie, které způsobuje zdravotní potíže a nešetří jejich peněženky. Navíc kosmetická akupunktura výrazně zmírňuje stárnutí kůže.

V zemi původu, v Číně, se takto akupunktura užívá mnoho staletí a vždy patřila do střeženého tajemství významných žen čínské historie. Uznávána je na celém světě.

Akupunktura a její techniky uvolňují příjemně mysl a harmonizují proudění energie v organizmu. To se samozřejmě odrazí i ve výrazu tváře a v celkovém zdravotním stavu. Své žáky učíme používat i bylinné extrakty a čaje, tak jak to je v TČM obvyklé. Dbáme ale na to, aby produkty byly ponejvíce evropské, protože ty jsou pro Evropany nejúčinnější.

Rychlost účinku je patrná již po první návštěvě. Nejvhodnější perioda návštěv je návštěva jednou týdně. U akupunktury platí, že vždy by mělo jít o ucelenou kůru šesti až deseti návštěv. Pak je její působení dlouhodobé.

Nabízíme své dlouholeté zkušenosti předat novým zájemcům a zájemkyním a rozšířit jejich odborné znalosti a dovednosti.

Kurz je rozepsán tak, aby co nejméně zasahoval do pracovní doby a osobního života kosmetiček. Nabízíme možnost večerního studia jednou za 14 dní v podvečerních a večerních tříhodinových cyklech. Vždy od 18 hodin do 21 hodin. Přednášek je šest a kurz tedy trvá tři měsíce.

Pro  kurzy platí naše smluvní podmínky uvedené na našich webových stránkách

Zahájení kurzu 9.10.2017,  18:00 až 21:00

Další termíny přednášek  23.10.,  6.11., 20.11., 4.12.  a poslední 18.12.2017

 Cena kurzu je  5 990 Kč.  To platí v případě, že úhrada je provedena minimálně týden předem, v tomto případě tedy do 2.10.2017.

Minimální počet  přihlášených je 5.

V případě platby po vyznačeném datu se cena kurzu zvyšuje o 20%.

Počet účastníků je omezen a proto platí přednost dřívější přihlášky a úhrady kurzovného. 

a poslední

Pro bezhotovostní platbu použijte  č.ú.  2400765175/2010,

vedeného u Fio Banka a jako V.S. uveďte svoje telefonní číslo pro identifikaci platby.

Přihlášky posílejte mailem na symed@symed.cz a napište do ní své telefonní číslo.

 

Kurz se uskuteční v  Centru DRUID, Davídkova 24, Praha 8

 

Další informace na telefonu 603 245 117

This entry was posted in Kurzy, Lidé. Bookmark the permalink.

Napsat komentář