background

Zdraví koně a zdraví jezdce

5.7.2018
10:0017:00

Přijďte na workshop, kde se seznámíte s možnostmi, jak si udržet zdravého koně a jak si udržet své vlastní zdraví. Ono totiž vše souvisí se vším. Tomu se říká celostní chápání zdravotního stavu. Workshop je tedy zaměřen nejen na koně ale i na lidi.

Na svých cestách k nemocným koním se stále více setkávám s jevem, že koně mají podobné zdravotní potíže jako jejich majitelé a jezdci. Je to často způsobeno podmínkami, ve kterých jsou koně chováni a kam jejich majitelé dochází.

Na našem workshopu se dozvíte, co zdravotní potíže způsobuje a jak je možné je odstranit a nebo kompenzovat. Každý z vás si pak může udělat svůj vlastní obrázek.

Na workshop si můžete též přivést malé vzorky sena, slámy, granulí či jiných potravních doplňků pro koně i pro vás. Patří sem i repelenty, aviváže, penetrace a nátěry ve stájích a podobně.  My vám je tam otestujeme. Zjistíte, co mohou způsobovat vašemu koni a zda se pro něj hodí. Můžete si i přivést svého koně a tím zvýšit přesnost testu.

Workshop se uskuteční na ranči Jablonná u Příbrami dne

5.7.2018 od 10 hodin. 

Cena workshopu je 500 Kč za osobu a případně 200 za koně.

Pro bezhotovostní platbu použijte  č.ú.  2400765175/2010, vedeného u Fio Banka a jako V.S. uveďte svoje telefonní číslo pro identifikaci platby.

Platba na místě je o 20% dražší.

Nezbytné je potvrdit svojí účast mailem na symed@symed.cz

 

This entry was posted in Kurzy, Lidé, Zvířata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář