background

Akupunktura pro kosmetičky

24.10.2020 10:0014.11.2020 17:00

Tento kurz je určen primárně pro kosmetičky, výživové poradce nebo rehabilitační pracovníky . Je také nástavbou pro pracovníky, kteří již u nás absolvovali kurz akupunktury a přidružených technik. Pro tyto naše absolventy platí odlišné podmínky.

Akupunktura patří do souboru terapeutických metod tradiční čínské medicíny, kde vedle ní jsou důležitou součástí fytoterapie, strava a masáže. To vše jako celek vede k harmonizaci a obnově orgánových procesů. Vzhledem k tomu, že kůže a mimika jsou obrazem interních pochodů a psychiky, lze těmito postupy výrazně upravit vzhled a výraz a také kontrolovat váhu a množství tekutin v těle.

V kurzu je kladen důraz na obnovu přirozených procesů vnitřního prostředí a kůže. V oblasti akupunktury nabízíme jak tradiční přístupy s jehlováním, tak námi ověřené postupy s použitím světla, tepla, éterických olejů, elektrických impulsů a speciálních masáží určených na minimalizaci obličejových vrásek, jizev a trofiky kůže. Dozvíte se i jak pomocí stimulace akupunkturních bodů a bylin snížíte nadváhu, chuť na sladké a zvýšíte vitalitu.

Kurz  se skládá ze dvou sobotních  přednáškových bloků vždy jednou měsíčně. Je koncipován jako vzdělávací. Kurz se řídí našimi všeobecnými podmínkami pro kurzy, viz naše stránky. Byliná léčba je pro zájemce vždy druhý den. Je ale koncipována jako samopstatný jednodenní seminář.

Zahájení 24.10.2020 v 10hodin

Další termín 15.11.2020 v 10 hodin

Cena kurzu je  7500 Kč.  

 

V termínu do 28.9. zaplaťte nevratnou zálohu 4000 Kč. Zbytek uhradíte při prvním termínu přednášek 12.9.2020. 

Záloha je potvrzením přihlášky a proto je nevratná.

Minimální počet  přihlášených je 5. Při menším počtu účastníků platí ceny jako u individuálního kurzu.

Počet účastníků je omezen a proto platí přednost dřívější přihlášky a úhrady kurzovného. 

Pro bezhotovostní platbu použijte  č.ú.  2400765175/2010, vedeného u Fio Banka a.s

a  jako V.S. uveďte svoje telefonní číslo pro identifikaci platby.

Přihlášky posílejte písemně mailem na symed@symed.cz a napište do ní své Jméno a Příjmení a telefonní číslo, podle kterého identifikujeme platbu.

Kurz se uskuteční v  Centru DRUID, Davídkova 24, Praha 8

Další informace na telefonu 603 245 117

 

This entry was posted in Kurzy, Lidé. Bookmark the permalink.

Napsat komentář