background

Bosý trim koňských kopyt vhodný pro evropské koně

21.11.2020
10:0016:00

Strouhání koní takzvaně na boso je předmětem mnoha sporů a vášnivých diskusí jak z očí do očí, tak hlavně v rámci diskusí na internetu. Bohužel k tomu nepřispívají ani vyjádření řady odborníků, kteří ani mezi sebou nemají sjednocené názvosloví a tudíž si mezi sebou nerozumí. O to více je rozhádaná laická veřejnost, která nezná mnohdy ani základní pojmy. Podléhá omylům a cíleným nebo nechtěným dezinformacím a konkurenčnímu boji různých zájmových skupin. Ostatně záleží na tom, jak je kůň ustájen, na jakém povrchu se pohybuje a jakou vykonává práci. Od toho by se všechny diskuse měly odvíjet.

Tento seminář si dává za úkol vysvětlit základní pojmy a ukázat, co je pro koně, kteří se pohybují v našem středoevropském regionu pravděpodobně nejvhodnější.

 

Kurz se uskuteční na Ranči Jablonná u Příbrami 21.11.2020 od 10 hodin

 Cena kurzu  je 600 Kč

Minimální počet  přihlášených je 5.

Počet účastníků je omezen a proto platí přednost dřívější přihlášky a úhrady kurzovného.   Počet diváků předpokládáme do 20 osob.

 

Pro bezhotovostní platbu použijte  č.ú.  2400765175/2010, vedeného u Fio Banka a jako V.S. uveďte svoje telefonní číslo pro identifikaci platby.

Přihlášky posílejte mailem na symed@symed.cz a napište do ní své Jméno a Příjmení a telefonní číslo, podle kterého identifikujeme platbu.

Další informace na telefonu 603 245 117

Občerstvení není možné v rámci Ranče. Oběd je možné zajistit v restauraci v Dolních Hbitech.

 

This entry was posted in Kurzy, Zvířata. Bookmark the permalink.

Napsat komentář