background

Služby

Firma SYMED – Ing. Tomáš Sychra se zabývá alternativními léčebnými metodami. Touto skutečností je také ovlivněn rozsah služeb, které poskytuje.  Hlavním oborem firmy je výroba zdravotnických přístrojů orientovaných na akupunkturu a rehabilitaci. Odtud se také odvíjí nabídka firemní prodejny v Centru DRUID zaměřené na prodej vlastních výrobků, který je doplněn o prodej akupunkturních pomůcek, bylin a bylinných extraktů a kosmetiky.  Zájem o koně a práci s nimi vedla postupně k rozšíření prodeje o některé pomůcky pro jezdectví a o westernové módní doplňky. A dále o literaturu a DVD. Také kurzy pořádané v rámci výukového programu firmy zahrnují i práci s koňmi, jejich výchovu a léčbu nekonvenčními metodami.  Metody nekonvenční medicíny u lidí a koní jsou i jednou z cest, kterou se firma vydala a ve které slaví úspěchy.

2PORADNA ALTERNATIVNÍ MEDICÍNY

V rámci poradny u nás najdete tyto služby

Vyšetření

Námi nabízené terapie jsou vždy podloženy celostní diagnostikou. Platí to jak u lidí, tak i u koní a malých zvířat, kterými se také zabývám. Popis metod je orientován na lidi  i na zvířecí pacienty, přestože u nich jsou tyto metody dosud málo používané. Metoda elektroakupunkturní diagnostiky – EAV je u lidí známa od šedesátých let. U zvířat jsem tuto metodu ale použil vůbec jako první a nazval jsem ji EAD. Koní vyšetřených EAD je přes 450 a malých zvířat více než jedno sto.

Poradenství

odvykání kouření – redukce nadváhy – minimalizace alergií – zdravotní problémy zvířat

Terapie

Terapii neprovádíme metodami školské medicíny, ale používáme alternativní způsoby, např. bylinnou terapii, homeopatii, tradiční čínskou medicínu, masáže, magnetoterapii, fototerapii, moxování (tygrování) …

1VÝROBA PŘÍSTROJŮ A POMŮCEK

Vyrábíme přístroje pro EAV/EAD diagnostiku a na terapii světlem. Dále vyrábíme pomůcky na tygrování a moxu. Prodáváme akupunkturní jehly, magnety, baňky a další pomůcky pro akupunkturisty.

3OBCHOD

Náš obchod a centrum Druid nabízí široký sortiment výrobků. Jde zejména o byliny a přírodní kosmetiku, pomůcky pro koně a módní doplňky,  nutriční doplňky stravy pro lidi a zvířata, výrobky pro duchovní potřebu a další.

Kurzy a školení

Základem úspěšné práce s koňmi jsou hluboké vědomosti. Proto nabízíme i vzdělávací programy:

  • přednášky
  • odborné semináře
  • vzdělávací kurzy