background

Westernové klobouky

V nabídce obchodu DRUID naleznete kolekci westernových klobouků. Jedná se o klasické klobouky převážně plstěné, s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Hlavní nabídka pochází od firmy Tonak, která je pověstná kvalitou svých výrobků. Kolekce se stále mění s okamžitou nabídkou firmy a tak nemůžeme garantovat přesný model, protože klobouky jsou dodávány v omezených exkluzivních kolekcích. Totéž platí i o velikostech. Ty jsou v případě firmy Tonak dány číselným kódem odpovídajícím obvodu hlavy v cm v úrovni horního okraje uší. Některé levnější klobouky jsou ale i v jedné průměrné velikosti s pružným páskem uvnitř klobouku. Tonak dělá i klobouky z mořské trávy a z tkanin. I ty míváme v naší nabídce.

Dále máme v nabídce i klobouky jiných výrobců, které jsou i v provedení z přírodní kůže. Zde je velikost obvykle dána kódem S, M, L, XL.

Obrazová část nabídky:                                                                                                                                                                  Ceny od 920 Kč